Marlena Oryniak, Adwokat, Młodszy Partner

Marlena Oryniak

Adwokat, Młodszy Partner

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Marlena Oryniak doradza klientom w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych. Jej praktyka obejmuje w szczególności konstruowanie umów związanych z ich przetwarzaniem oraz prowadzenie audytów, opiniowanie i doradztwo w zakresie zgodności przetwarzania danych osobowych z wymogami prawa, jak również sporządzanie dokumentacji wewnętrznej związanej z przetwarzaniem danych osobowych, w tym polityk prywatności, procedur wewnętrznych i dokumentowania obowiązków wynikających z Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oraz jej weryfikację pod kątem realizacji zasady integralności i poufności danych oraz zasady rozliczalności.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się także obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych, obsługą transakcji M&A oraz doradztwem związanym z przeprowadzaniem i koordynowaniem badań prawnych podmiotów typu due diligence.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym i reprezentowaniu klientów w sprawach cywilnych i gospodarczych na etapie negocjacji umów oraz przy rozwiązywaniu sporów przed sądami.

Uczestniczka Studiów Podyplomowych na kierunku Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji, organizowanych przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie

Marlena Oryniak świadczy również obsługę klientów w języku angielskim.

KONTAKT PRZEZ FORMULARZ


Dokonując zgłoszenia wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Sokołowski w celu realizacji zgłoszenia. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.